Podlahové zásuvky Vás zbaví nadbytečných kabelů

Podlahové zásuvky do interiéru

Podlahové zásuvky do interiéru, o kterých nevíte

Proč naše podlahové zásuvky?

  • Designové provedení, které nezkazí žádný interiér
  • Kvalitní zpracování
  • Variabilní řešení pro elektrické, datové i televizní rozvody zároveň
  • Možnost dalších typů zásuvek a konektorů
    – např.VGA, HDMI, XLR, audio atd..
  • Řešení do každého prostoru (exteriér, interiér)
  • Malé rozměry a jednoduchá údržba

 

Nevíte, kam zapojit lampu, reproduktory nebo počítač uprostřed místnosti? Nabízí se jednoduché a elegantní řešení v podobě designových podlahových zásuvek. V místnosti si jich pak nemusíte ani všimnout.

 

Kam umístit podlahové zásuvky?

Interiérová podlahová zásuvka STAKOHOME-8802-B Podlahové zásuvky jsou vhodné jak do bytů a rodinných domů, tak do zajímavých a luxusních objektů, administrativních prostor atd.. Tyto zásuvky je bez problémů možné instalovat i do blízkosti podlahového topení, a to díky materiálům, ze kterých jsou podlahové krabice vyrobeny.

Interiérové zásuvky jsou dimenzované na nosnost 120 až 130 kg, tudíž je možné na zásuvce mít položenou nohu například od židle, gauče stolu a podobně. Díky tomu se nemusíte bát, že by jste nemohli na víko podlahové zásuvky omylem šlápnout nebo na ni v případě potřeby něco umístit.

V interiéru se zásuvky v podlaze umisťují například pod stůl, u sedací soupravy nebo k volně stojící světelné lampě či k reproduktorům. Podlahové zásuvky mohou být v různých designech i provedeních a vyhoví téměř každému zákazníkovi - vybírat můžete v kategorii interiérových podlahových zásuvek.

 

Interiérová podlahová zásuvka STAKOHOME-9902-A

 

Jaké koncovky je možné osadit do podlahové zásuvky?

Vybavení, tzn. počet a druh zásuvek závisí čistě na přání zákazníka. Vedle zásuvek 230V je možné pojmout i zásuvky typu TV-SAT, PC/DATA, HDMI, AUDIO nebo jiné zásuvky (dle přání zákazníka). Díky této možnosti lze použít velkou podlahovou zásuvku, jako jeden přípojný bod například v obývacím pokoji pro TV, osvětlení lamp, přístup k internetu, AUDIO sestavu nejen pro napájení, ale i datové kabely. Možné je tedy celá škála konektorů a čím se zásuvka osadí je jen na představách zákazníka a použí konkrétního místa.

Pro případnou konzultaci, které konektory je možné v zásuvce použít, nás neváhejte kontaktovat.

 

Ukázkový řez podlahou včetně zasazení podlahové zásuvky STAKOHOME-8808-T

Instalace a montáž podlahových zásuvek

Podlahové zásuvky v interiéru je nutné řešit ještě před položením podlahové krytiny a vylití betonového základu (záleží na konkrétní podlaze). Instalace je velmi jednoduchá a provádí se v závislosti na skladbě podlahy a na vybrané podlahové zásuvce. Zásuvky se se například betonují nebo šroubují (záleží na konkrétní instalaci).

 

Varianty interiérových podlahových zásuvek

Designových variant a typů interiérových podlahových zásuvek je celá ředa. Díky tomu jsme schopni vyhovět každému náročnému klientovi, který požaduje dokonalé skrytí zásuvek nebo naopak jejich přiznání. Jsou také připraveny interiérové podlahové zásuvky do dvojitých podlah (nejčastější použití v administračních budovách). Vybírat je možné nejen podle designu, ale také podle možnosti vložení podlahového dekoru na víko (měkké podlahy) a také podle použití v dané místnosti.

Stakohome designové interiérové podlahové zásuvky

Dodáváme i podlahové zásuvky do exteriéru nebo pro speciální použití

Nezabýváme se pouze podlahovými zásuvkami pro vnitřní použití, ale naleznete v naší nabídce i podlahové zásuvky do exteriéru s krytím IP67. Ve variantách například výsuvné zásuvky, energetické sloupky, nebo zapuštěné v zemi pro umístění do zahrad, garáží, teras, parkovacích domů, administraticvních budov, náměstí, atd.. Možnost kombiace se zásuvkami CEE 400V.

Venkovní podlahové zásuvky Stakohome

další exkluzivní designové produkty

Designové luxusní radiátory Cinier Designové umělecké LED osvětlení - CinierNeviditelné reproduktory - Stealth AcousticsDomácí inteligentní automatizace KNX - BES-KNXElegantní řešení pro datový bytový rozvaděč - Stakohome